K12 CRASH TESTED ROAD BLOCKER BARRIER SYSTEMS,Madoors Systems Anti terrorism road blocking barrier systems,k12 crash test road block barrier systems,anti-terror barriers,hydraulic,electromechanical,motorized,shallow mount road blocker,surface mounted road blocker,high security barrier systems
k12 crash test rated road blocker
    • K12 / PAS68 ROAD BLOCKER
    • MADOORS SYSTEMS CRASH TEST
    • Shallow Mount Hydraulic Roadblockers K12 PAS68 CRASH TEST
    • MADOORS SYSTEMS

Teleskopik Hidrolik Blok Yol Bariyeri

Teleskopik Hidrolik  Blok Yol Bariyeri

Madoors sistem Teleskopik Hidrolik  Blok Yol Bariyeri K12 Pas68 çarpma testi raporludur. Teleskopik Hidrolik  Blok Yol Bariyeri hidrolik çalışır. Ağır  araç tonaj yüküne dayanıklıdır. Üst ve ön saç 10 mm . st 37 çeliktir. İç karkas komple npı ve npu ağır bası yüküne dayanıklı çeliklerden imal edilmiştir.
 Teleskopik Hidrolik  Blok Yol Bariyeri ;  Fotosel koruma güvenlik sensörü , loop dedektörler , trafik lambası , uzaktan kumanda , buton kontrollü , plaka tanıma , rfid taşıt tanıma gibi kuru kontak bilgilerini algılayabilir.Sığ bir derinliğe hızlı bir şekilde montaj edilebilir.Yoğun kullanıma uygun hidrolik sisteme sahiptir . Arıza riski yok denecek kadar azdır. Yüksek güvenlik bariyer sistemidir.İstenilen uzunlukta ve yükseklikde imalat imkanı vardır. Teleskopik Hidrolik  Blok Yol Bariyer sistemlerimiz %100 yerli imalattır ve 2 yıl garantilidir.

teleskopik hidrolik blok yol bariyeri