K12 CRASH TESTED ROAD BLOCKER BARRIER SYSTEMS,Madoors Systems Anti terrorism road blocking barrier systems,k12 crash test road block barrier systems,anti-terror barriers,hydraulic,electromechanical,motorized,shallow mount road blocker,surface mounted road blocker,high security barrier systems
k12 crash test rated road blocker
    • K12 / PAS68 ROAD BLOCKER
    • MADOORS SYSTEMS CRASH TEST
    • Shallow Mount Hydraulic Roadblockers K12 PAS68 CRASH TEST
    • MADOORS SYSTEMS

Mobil Road Blocker Blok Bariyer

Mobil Road Blocker Blok Bariyer

 MADOORS SİSTEM MOBİL ROAD BLOCKER BARİYER SİSTEMİ ,Taşınabilir Mobil Road Blocker Blok Bariyer Sistemidir. Zemin üstüne kazı yapılmadan özel kimyasal saplama ile montaj edilir. Montajları oldukça kısa sürede tamamlanır. Hidrolik sistem ve pano zemin üstü Mobil Road Blocker Blok Bariyer bedenine akuplerdir.
 Mobil Road Blocker Blok Bariyer zemine yerleştirilir. Sadece elektrik bağlantısı yapılır. Çalışmaya başlar . Tekerlekli tipleri ile istenilen yere sevk edilebilir. Tekerlekli olan ürünlerimiz güneş enerjisi ile de şarj olup çalışabilir. Seyyar taşınabilir mobil kasis road blocker bariyerlerimiz üzerine akuple teker sistemleri dingili hidrolik çalışır .
 Mobil Road Blocker Blok Bariyer Sistemi Teker aksamını yere otomatik inidirir ve kaldırır , Bu sistemlerde sadece size road blocker bariyeri araçınıza takıp başka nizamiyeye çekmek kalır. Mobil Road Blocker Blok Bariyer k8 çarpma testine haizdir. Fotosel , loop güvenlik sensörleri ve insan sıkıştırmaması için pnömatik sensörlerle donatılmıştır. 220 volt ac . 380 volt ac. ve 110 volt dc güneş enerjisi ile çalışan tipleri mevcuttur .

Mobil Road Blocker Blok Bariyer