K12 CRASH TESTED ROAD BLOCKER BARRIER SYSTEMS,Madoors Systems Anti terrorism road blocking barrier systems,k12 crash test road block barrier systems,anti-terror barriers,hydraulic,electromechanical,motorized,shallow mount road blocker,surface mounted road blocker,high security barrier systems
k12 crash test rated road blocker
    • K12 / PAS68 ROAD BLOCKER
    • MADOORS SYSTEMS CRASH TEST
    • Shallow Mount Hydraulic Roadblockers K12 PAS68 CRASH TEST
    • MADOORS SYSTEMS

Seyyar Blok Yol Bariyeri

Seyyar Blok Yol Bariyeri

 Madoors Sistem Seyyar Blok Yol Bariyeri Üretimi , 2 yıl garantili , %100 yerli imalat. MAdoorS Sistem Seyyar Zemin Üstü Taşınabilir Blok bariyer K4 , K8 , K12 , Pas68 çarpma test seviyelerinde imalat seçenekleri . Sistemlerimizde 380 volt ac. 2.2 kw / 4 kw bir elektrik motoru hidro pompayı devitir ve hidrolik basınç üretir. SEYYAR BLOK YOL BARİYERİ Ağır tonaj yüküne dayanıklıdır. Üst ve ön saç 10 mm st 37 çeliktir. İç karkas komple npı ve npu ağır bası yüküne dayanıklı çeliklerden imal edilmiştir.
 Seyyar blok yol bariyeri ürünlerimiz K12 , Pas68 çarpma testi seviyesine uygun imal edilmiş ve yurtdışı test kuruluşundan onay almıştır. Ürünlerimiz ; fotosel koruma güvenlik sensörü , loop dedektörler , trafik lambası , uzaktan kumanda , buton kontrollü , plaka tanıma , rfid taşıt tanıma gibi kuru kontak bilgilerini algılayabilir.   MAdoors marka Araç altı arama , aags , x-ray tarama gibi güvenlik sistemleri ile ortak çalışabilir. seyyar blok yol bariyerler 6 metreye kadar tek parça imal edilirler. Yükseklikleri yolu bloke ettiği zaman 60-100 cm arasında değişir ve imal edilirler. Arıza durumunda boşa geçirme kolu ile sistem kalkık durumdan açık duruma alınabilir. Fotosel ve loop metal kütle dedektörü , güvenlik sensörleri sayesinde araç üzerinde iken yukarı kalkmaz .

Seyyar Blok Yol Bariyeri