K12 CRASH TESTED ROAD BLOCKER BARRIER SYSTEMS,Madoors Systems Anti terrorism road blocking barrier systems,k12 crash test road block barrier systems,anti-terror barriers,hydraulic,electromechanical,motorized,shallow mount road blocker,surface mounted road blocker,high security barrier systems
k12 crash test rated road blocker
    • K12 / PAS68 ROAD BLOCKER
    • MADOORS SYSTEMS CRASH TEST
    • Shallow Mount Hydraulic Roadblockers K12 PAS68 CRASH TEST
    • MADOORS SYSTEMS

Zemin Üstü Road Blocker

Zemin Üstü Road Blocker

 Madoors sistem Zemin Üstü Road Blocker sistemleri , Zemin üstüne kazı yapılmadan özel kimyasal saplama ile montaj edilir. Bu bariyerlerimizin montajları oldukça kısa sürede tamamlanır. Üürünlerimizin Hidrolik sistemi ve panosu sisteme akuplerdir. Zemin Üstü Road Blocker düz bir zemine yerleştirilir. Sadece elektrik bağlantısı yapılır. Çalışmaya başlar .
 Zemin Üstü Road Blocker bariyerlerimiz , tekerlekli olan tipleri ile istenilen yere hızlı bir şekilde sevk edilebilir. Kısa zaman içerisinde güvenli giriş çıkış imkanı sunar.  Tekerlekli olan modellerimiz güneş enerjisi ile de çalışabilir. Seyyar taşınabilir zemin üstü mobil road blocker bariyerlerimiz üzerine akuple teker sistemleri , dingili hidrolik çalışır .
 Bu tahrik sistemi teker dingilini yere otomatik inidirir ve kaldırır , bu sistemlerde sadece size road blocker bariyeri araçınıza takıp başka nizamiyeye çekmek kalır. Mobil zemin üstü montajlı ve seyyar ROAD BLOCKER  bariyeri k8 çarpma testine haizdir. Fotosel , loop güvenlik sensörleri ve insan sıkıştırmaması için pnömatik sensörlerle donatılmıştır. 220 volt ac . 380 volt ac. ve 110 volt dc güneş enerjisi ile çalışan tipleri mevcuttur .

Zemin Üstü Road Blocker