K12 CRASH TESTED ROAD BLOCKER BARRIER SYSTEMS,Madoors Systems Anti terrorism road blocking barrier systems,k12 crash test road block barrier systems,anti-terror barriers,hydraulic,electromechanical,motorized,shallow mount road blocker,surface mounted road blocker,high security barrier systems
k12 crash test rated road blocker
    • K12 / PAS68 ROAD BLOCKER
    • MADOORS SYSTEMS CRASH TEST
    • Shallow Mount Hydraulic Roadblockers K12 PAS68 CRASH TEST
    • MADOORS SYSTEMS

Otomatik Blok Bariyer

Otomatik Blok Bariyer

 Otomatik Blok Bariyer Sistemleri çaydırıcı etkisi yanında gerçek anlamda güvenliğe katkı sağlar. Her tip araçlı suikast şekillerini önlemek için kesin bir çözümdür. Hidrolik yağ basıncıyla çalışan, çelik gövdeli ve elektromekanik aksama sahiptir. BLOK BARİYER İhtiyaç duyulan güvenlik seviyesine göre çeşitli genişlik ve yüksekliklerde yapılan Otomatik blok bariyerlerin üzerinde görsel uyarı olarak reflektif boyalar ya da ledli uyarı sistemleri bulunmaktadır. Otomatik Blok Bariyer Sistemi, plaka tanıma, hızlı geçiş (RFID), kartlı geçiş, uzaktan kumanda ve manuel buton ile çalışabilecek şekilde üretilmektedir. Ayrıca görsel uyarı olarak trafik lambası ya da flaşör entegre edilebilmektedir.
 Otomatik Blok Bariyer Sistemi Hidrolik basınç ile çalıştığından uzun yıllar sorunsuz kullanım sunmaktadır.MAdoors Blok Bariyer Sistemi, Açılıp kapanma süresi 3-6sn arasında gerçekleşir . Acil anti panik butonlu sistemlerde acil durumda bu butona basılınca sistem 1 sn. kapanır. Araç geçişi sırasında, yanlışlıkla kalkıp, üzerinden geçen araca zarar vermemesi için manyetik araç detektörü ya da emniyet fotoselleriyle geçiş güvenliği sağlanmaktadır. Elektrik kesintilerinde ise yolu manuel olarak açıp, kapatabilecek el pompası mevcuttur. 

Otomatik Blok Bariyer