K12 CRASH TESTED ROAD BLOCKER BARRIER SYSTEMS,Madoors Systems Anti terrorism road blocking barrier systems,k12 crash test road block barrier systems,anti-terror barriers,hydraulic,electromechanical,motorized,shallow mount road blocker,surface mounted road blocker,high security barrier systems
k12 crash test rated road blocker
    • K12 / PAS68 ROAD BLOCKER
    • MADOORS SYSTEMS CRASH TEST
    • Shallow Mount Hydraulic Roadblockers K12 PAS68 CRASH TEST
    • MADOORS SYSTEMS

Hidrolik Yol Blok Bariyeri

Hidrolik Yol Blok Bariyeri

 Kötü niyetli araçlı saldırıları engellemek adına kullanılan Hidrolik Yol Blok Bariyeri yapılarınızı ve can güvenliğinizi emniyet altına alan unsurlardan bir tanesidir. Dizaynı ve ilave özellikleri ile ön plana çıkan bu ürünümüz Hidrolik yapısıyla oldukça sessiz çalışmaktadır.
 Madoors Sistem Hidrolik Yol Blok Bariyeri Sistemleri yüksek güvenlik gerektiren yerlerin araç giriş-çıkış noktasına yerleştirilen, kötü niyetli araç girişlerini, henüz giriş alanında engelleyen hidrolik sistem ile çalışan BLOK YOL BARİYERİ sistemleridir. Yekpare yapısıyla kötü niyetli girişleri kesinlikle engeller. Road Blocker sistemi bir kontrol paneline bağlı olmak üzere 2, 3, 4, 5 , 6 metrelik Yol Bloğu setlerinden oluşabilir.
 Hidrolik Yol Blok Bariyer Sistemi ; Uzaktan Kumanda, kart okuyucu, Otomatik Geçiş Sistemi ile entegre çalışabilmektedir. Sistemin açık pozisyonda yerden yüksekliği 60cm-100 cm ’dir. 

Hidrolik Yol Blok Bariyeri