K12 CRASH TESTED ROAD BLOCKER BARRIER SYSTEMS,Madoors Systems Anti terrorism road blocking barrier systems,k12 crash test road block barrier systems,anti-terror barriers,hydraulic,electromechanical,motorized,shallow mount road blocker,surface mounted road blocker,high security barrier systems
k12 crash test rated road blocker
    • K12 / PAS68 ROAD BLOCKER
    • MADOORS SYSTEMS CRASH TEST
    • Shallow Mount Hydraulic Roadblockers K12 PAS68 CRASH TEST
    • MADOORS SYSTEMS

Hidrolik Blok Yol Bariyeri

Hidrolik Blok Yol Bariyeri

 Madoors Sistem Hidrolik Blok Yol Bariyeri özellikle araçlı intihar saldırısı riski olan veya yüksek seviyede güvenlik ihtiyacı olan giriş noktaları için tasarlanmıştır. Araç giriş kontrolünde günümüz teknoljisinin ulaştığı en güvenilir sistemdir. En ağır araçların yüksek süratlerde çarpması halinde bile aracın ön bölümünün, altının ve yürüyen akşamının aldığı hasar nedeniyle birkaç metreden ileriye gitme ihtimali bulunmamaktadır.
 HİDROLİK BLOK YOL BARİYERİ Tahrik sistemi hidroliktir. Elektrik kesilmesi durumunda manuel olarak kapalı konumdan açık konuma veya açık konumdan kapalı konuma alınabilmektedir. Mikroişlemci kontrollü elektroniği sayesinde her türlü kart okuyucu, parmak izi, el izi vs. gibi biometrik okuyucular, uzaktan kumanda, buton, yaylı anahtar vs. ile açma/kapama yapılabilmekte; optik göz, imdüktif araç dedektörü, flaşör veya kırmızı/yeşil uyarı lambası gibi güvenlik aksesuarları bağlanabilmektedir. Tipik açılma/kapanma süresi 3 saniyedir. Acil anti panik butonlu start sistemi sayesinde 1 sn açılır e kapanır. Hidrolik blok yol bariyeri ağırlığı modeline göre 2-2.5 tondur.


Hidrolik Blok Yol Bariyeri