K12 CRASH TESTED ROAD BLOCKER BARRIER SYSTEMS,Madoors Systems Anti terrorism road blocking barrier systems,k12 crash test road block barrier systems,anti-terror barriers,hydraulic,electromechanical,motorized,shallow mount road blocker,surface mounted road blocker,high security barrier systems
k12 crash test rated road blocker
    • K12 / PAS68 ROAD BLOCKER
    • MADOORS SYSTEMS CRASH TEST
    • Shallow Mount Hydraulic Roadblockers K12 PAS68 CRASH TEST
    • MADOORS SYSTEMS

Blok Bariyer

Blok Bariyer

 Madoors sistem blok bariyer sistemlerimiz 2 yıl garantilidir. BLOK BARİYER ürünlerimiz %100 yerli imalattır . Blok Bariyer alt kasası (yere gömülen kısım) 100 lük NPI dan yapılmış üst hareketli bariyerin birleşim noktaları bariyerin metrajına göre en az 5 noktadan özel tasarım menteşe sistemi ile tutturulmuştur.
 Yol blok bariyer sistemi hareketli kısım altı döşeme altına gelen kasa üst NPI ya yukarı kalktığında (bariyer yolu trafiğe kapattığında) bariyer alt kısmında bulunan özel tasarım aparat sayesinde bariyerin alt kasasına kilitlenmektedir. Böylelikle bariyer amacı itibari ile önden çarpmalarda gelen yükü alt şaseye aktarmakta ve bariyer menteşe ve hareket pistonu olan hidrolik aksama yük bindirmemektedir.
 Blok Bariyerin önden ve arkadan çarpmalarda bariyer ilk çarpma yükünü darbe emici özelliği ile hafifleterek kasaya iletmektedir. Hidrolik Blok bariyerin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak ve normal günlük trafiğin güvenli akışı için sistemde PLC tabanlı mikro işlemci kontrol kartı ve anticrash (panik, acil durum, erken müdahale) özel tasarım hidrolik ünite kullanılmıştır.
 
Blok Bariyer